SKU: AC001234 Kategori: , , Brand:

SSD Samsung 2TB 870 QVO

129.99Share it:

SAMSUNG 870 QVO SATA III 2.5” SSD 2TB Hard Disku i brendshëm në gjendje të ngurtë, Përmirëso memorien dhe hapësirën ruajtëse të kompjuterit desktop ose laptopit për profesionistët e IT-së, krijuesit, përdoruesit e përditshëm.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SSD Samsung 2TB 870 QVO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *