SKU: AC002864 Kategori:

Switch DH-PFS3024-24GT

119.99Share it:
  • Ndërprerësi i aksesit i pamenaxhuar i shtresës 2
  • Të gjitha portat Ethernet gigabit
  • Mbrojtja nga rrufeja
  • Lidhe dhe luaj
  • Miraton mbylljen metalike
  • Shpërndarje e mirë e nxehtësisë
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Model DH-PFS3024-24GT
Ethernet Port 24*10/100/1000 Base-T
Switching Capacity 48G
Packet Forwarding Rate 35.7Mpps
Packet Buffer Memory 2Mb
MAC Table Size 8K
Exchange Mode Store & forward
Application Humidity 10%~90%
Power AC: 100-240V; 50/60Hz
Lightning Protection Common Mode 6KV Differential Mode 0.5KV
Working Temperature 0°C~+40°C
Weight 1.43kg
Dimension(W×D×H) 294mm x 178mm x 44mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Switch DH-PFS3024-24GT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *