SKU: AC002582 Kategori: , Brand:

Switch TENDA 8-port gigabit desktop switch (SG-108)

37.99Share it:
  • 【PLUG AND PLAY】 Konfigurim i lehtë pa konfigurim apo softuer të kërkuar, funksionim i heshtur, SG108 është zgjedhja juaj e përsosur e ndërprerësit ethernet me 8 porta gigabit
  • 【SHPEJTËSIA GIGABIT】Ndarësi Ethernet ofron 8 porte adaptive 10/100/1000 Mbps, përcjellje me shpejtësi teli të të gjitha porteve, deri në 1000 megabit për sekondë
  • 【TRANSMISI I STABLE PA HUMBJE】 SG108 ethernet kaloni dopton modalitetin e ruajtjes dhe përcjelljes, mëson dhe përditëson automatikisht adresat MAC, përmirëson plotësisht performancën e transmetimit dhe ndërrimit të të dhënave të rrjetit lokal dhe testohet të jetë i qëndrueshëm për 7*24 orë pa ndërprerje të lidhjeve
    Ndërprerësi i rrjetit 【ETHERNET SPLITTER】SG108 siguron lidhje të shpejtë dhe të lehtë me ruterin dhe/ose modemin tuaj, duke ofruar lidhje shtesë me kabllo për laptopin, konsolën e lojrave, printerin, etj.
  • 【NJOHJA INTELIGJENTE】Portet mund të identifikojnë automatikisht vijën paralele dhe vijën kryqëzuese pa konfigurim përkatës, thjeshtojnë konfigurimin e rrjetit dhe punën e mirëmbajtjes
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Tenda
Model Name SG108
Connectivity Technology Gigabit Ethernet
Indoor/Outdoor Usage Indoor
Compatible Devices Desktop
Data Transfer Rate 1000 Mb per second

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Switch TENDA 8-port gigabit desktop switch (SG-108)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *