SKU: AC001411 & AC002840 Kategori: Brand:

Switch TENDA S108 8 Port Ethernet Switch

14.99Share it:
  • 【Plug-and-play】- Konfigurim i lehtë pa konfigurim ose softuer të kërkuar
  • 【Mini dhe në modë】-Madhësia mini (5 në x 2 inç), duke zënë hapësirë ​​minimale duke ofruar efikasitet maksimal
  • 【Ethernet Splitter】- Ofron lidhje të shpejtë dhe të lehtë me ruterin dhe/ose modemin tuaj, duke ofruar lidhje shtesë me kabllo për laptopin, konsolën e lojrave, printerin, etj.
  • 【E gjelbër dhe kursim i energjisë】- Konsumi më i ulët. Konsumi maksimal i energjisë i S108 është 2.15 W. Është me pak karbon dhe kursim energjie
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Switch TENDA S108 8 Port Ethernet Switch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *