SKU: AC002841 Kategori: , Brand:

Switch Tenda S16 16 port Fast Switch 10/100Mbps

49.99Share it:
  • Portet e negociatave automatike ofrojnë integrim inteligjent midis harduerit 10Mbps dhe 100Mbps
  • 16 porte RJ45 me negocim automatik 10/100 Mbps, Mbështet Auto MDI/MDIX
  • Arkitekturë komutuese jo-bllokuese që përcjell dhe filtron paketat me shpejtësi të plotë teli për xhiro maksimale
  • Kontrolli i rrjedhës IEEE 802.3x siguron transferim të besueshëm të të dhënave
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Tenda
Number of Ports 16
Included Components Installation Guide, Power Adapter, S16 16 Port Switch
Compatible Devices Desktop
Item Dimensions LxWxH 5.31 x 1.64 x 8.58 inches

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Switch Tenda S16 16 port Fast Switch 10/100Mbps”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *