SKU: AC002865 Kategori: ,

Switch Tenda TEG1016D 16 PORT Gigabit Ethernet Switch

89.99Share it:
  • 【PLUG AND PLAY】 Shijoni konfigurimin e shpejtë dhe të lehtë pa konfigurim apo softuer të nevojshëm, TEG1016D është zgjedhja juaj e përsosur e çelësit ethernet me 16 porta të desktopit gigabit
  • 【LIDHJE E QËNDRUESHME】 Ndërprerësi ethernet Gigabit ofron 16 porte me negocim automatik RJ45 10/ 100/ 1000 Mbps, deri në 2000 Mbps shpejtësi të transmetimit të plotë dupleks, siguron transferimin në kohë të skedarëve të mëdhenj dhe transmetimin e qëndrueshëm të videos
  • 【DIZAJN INOVATOR】 Strehimi i plotë prej çeliku dhe mbulimi i vrimave në tre faqe lejojnë shpërndarje më të efektshme të nxehtësisë; Dizajni pa ventilator siguron pa zhurmë dhe pluhur, duke u përshtatur në mënyrë harmonike në zyrë
  • 【MBROJTJE E SHKELQËLSHME NGA Rrufeja】 Qarku i integruar profesional i mbrojtjes nga rrufeja mundëson që të 16 portat të ofrojnë mbrojtje rrufe të klasit IV, duke ulur në mënyrë efektive shkallën e dëmtimit të porteve nga rritja e rrufesë
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Tenda
Number of Ports 16
Included Components Networking Switch
Compatible Devices Desktop
Switch Type IGBT

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Switch Tenda TEG1016D 16 PORT Gigabit Ethernet Switch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *