SKU: 3858890341539 Kategori: , Brand:

Syze Virtuale me kufje meanIT VR2 meanIT

26.99Share it:

Këndi maksimal i shikimit 102 °
Shikoni filma dhe aplikacione 3D
Luan lojëra 3D
Madhësitë e mbështetura të smartphone: 4.5 “- 6”
Gjatësia fokale e rregullueshme
Rrip fleksibël i rregullueshëm
Lente prej plastike cilësore, jashtëzakonisht të lehta
Syzet kanë një rrotë për rregullimin e fokusit dhe distancën
Në përputhje me pajisjet Windows, Android dhe iOS

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Syze Virtuale me kufje meanIT VR2 meanIT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *