SKU: TA001017 Kategori: , Brand:

TAB8 Apple iPad mini Wi-Fi 64GB – Space Grey (EU)

649.99Share it:

Përshkrim
Më shumë rreth iPad mini.

Dizajn i të gjithë ekranit me një ekran të shkëlqyer 8,3″ Liquid Retina me gamë të gjerë ngjyrash, Tone të Vërtetë dhe shkëlqim 500 nits.

Touch ID e integruar në butonin e sipërm për vërtetim të shpejtë, të lehtë dhe të sigurt.

Përjetoni performancë dhe jetëgjatësi të jashtëzakonshme të baterisë për çipin A15 Bionic gjatë gjithë ditës.

Përdorni kamerën e përparme me kënd ultra të gjerë 12 MP me modalitetin e ndjekjes për video thirrje më natyrale.

Mban në mënyrë magnetike, karikohet me valë. Shkruani, vizatoni dhe mbani shënime me Apple Pencil (gjenerata e dytë).

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Apple
Product family iPad
Product series mini (6th generation)
Product Name iPad mini
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “TAB8 Apple iPad mini Wi-Fi 64GB – Space Grey (EU)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *