SKU: 616320534639 Kategori: ,

Tabelë e bardhë me kembë PSMT-112

78.99Share it:

Madhësia e ekranit: 112 “/ 200 X 200 cm
Tabelë për projektor, e bardhë, me tripod.
Formatet: 16: 9, 4: 3, 1: 1
Skajet e zeza: 30cm (16: 9), 5cm (4: 3 dhe 1: 1)
Kornizë metalike.
Tripod metalik.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tabelë e bardhë me kembë PSMT-112”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *