SKU: TA001015 Kategori: Brand:

Tablet Samsung Galaxy A8 X200 4/64GB, Gray

259.99Shiko PDF
Share it:
  • Një ekran që do ta pëlqejnë të gjithë: Pavarësisht nëse familja juaj po transmeton ose bisedon me video me miqtë, tableti Galaxy Tab A8 nxjerr më të mirën në çdo moment në një ekran LCD 10,5″
  • Fuqia dhe hapësira ruajtëse për të gjithë: Merrni energjinë, hapësirën ruajtëse dhe shpejtësinë që i nevojiten familjes suaj me një çip të përmirësuar dhe hapësirë ​​të bollshme për të mbajtur skedarë — deri në 128 GB hapësirë ​​ruajtëse; Një bateri e qëndrueshme ju lejon të shkëputeni nga priza për orë të tëra për të vazhduar argëtimin e familjes
  • Karikim i shpejtë, energji për orë të tëra: Shkoni për orë të tëra me një karikim të vetëm dhe kthehuni në 100% me portën USB C të karikimit të shpejtë; Jetëgjatësia e baterisë mund të ndryshojë në varësi të mjedisit të rrjetit, modeleve të përdorimit dhe faktorëve të tjerë
  • Përvoja e ekosistemit Galaxy: Hapni një botë të re mundësish të përshtatshme me përvojën e ekosistemit Galaxy – pajisjet tuaja, duke përfshirë telefonin, kompjuterin laptop dhe tabletin tuaj, të gjitha flasin automatikisht me njëra-tjetrën pa probleme
  • Shënimet tuaja, të gjitha në një vend: Bëni më shumë me shënimet tuaja me lidhjen Galaxy që sinkronizon automatikisht gjithçka, nga listat e detyrave deri te puna e shkollës, pavarësisht nëse jeni në tablet, telefon ose orë
  • Mësimi dixhital për fëmijë: Fëmijët mund të kenë akses në Samsung Kids, një bibliotekë lojërash, librash dhe videosh të sigurta dhe argëtuese, të përshtatshme për fëmijët dhe të miratuara nga prindërit
  • Më e lehtë. Transferimi. Ever: Pavarësisht se çfarë sistemi operativ po përdorni, Smart Switch e bën të lehtë lëvizjen e të dhënave dhe skedarëve tuaj të preferuar në tre hapa të thjeshtë
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand SAMSUNG
Series Samsung Galaxy A8 X200
Memory Storage Capacity 64 GB
RAM ‎4 GB
Screen Size 10.5 Inches
Operating System Android
Item Weight 0.53 KG
Color ‎ Dark Gray
Product Dimensions ‎ ‎6.37 x 0.27 x 9.72 inches
Item Dimensions ‎‎ 6.37 x 0.27 x 9.72 inches
Rear Webcam Resolution ‎8 MP
Flash Memory Size 64GB
Wireless Type ‎ 802.11ac
Average Battery Life (in hours) ‎6 Hours
Garancion Nga prodhuesi
Garancion 12 muaj
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tablet Samsung Galaxy A8 X200 4/64GB, Gray”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *