SKU: 124762 Kategori: , Brand:

Tablet Samsung Tab A8 (X200N) / 32GB/ Wi-Fi/ 10.5 inch

234.99Shiko PDF
Share it:

 

         

  • Pavarësisht nëse familja juaj është duke transmetuar ose duke biseduar video me miqtë, tableti Galaxy Tab A8 nxjerr më të mirën në çdo moment në një ekran LCD 10,5″
  • Merrni fuqinë, ruajtjen dhe shpejtësinë që i nevojiten familjes suaj me një çip të përmirësuar dhe hapësirë ​​të bollshme për të mbajtur skedarë — deri në 128 GB hapësirë ​​ruajtëse; Një bateri e qëndrueshme ju lejon të shkëputeni nga priza për orë të tëra për të vazhduar argëtimin e familjes
  • KARKIKIM SHPEJTË: Shkoni për orë të tëra me një karikim të vetëm dhe kthehuni në 100% me portën USB C me karikim të shpejtë; Jetëgjatësia e baterisë mund të ndryshojë në varësi të mjedisit të rrjetit, modeleve të përdorimit dhe faktorëve të tjerë
  • PËRVOJA E EKOSISTEMIT GALAXY: Hapni një botë të re mundësish të përshtatshme me përvojën e ekosistemit Galaxy – pajisjet tuaja, duke përfshirë telefonin, kompjuterin tuaj laptop dhe tabletin
  • SHËNIMET TUAJA, TË GJITHA NË NJË VEND: Bëni më shumë me shënimet tuaja me lidhjen Galaxy që sinkronizon automatikisht gjithçka, nga listat e detyrave deri te puna e shkollës, pavarësisht nëse jeni në tablet, telefon ose orë
  • MËSIMI DIGJITAL I FËMIJËVE: Fëmijët mund të kenë akses në Samsung Kids, një bibliotekë me lojëra të sigurta dhe argëtuese, libra dhe video që janë miqësore për fëmijët dhe të miratuara nga prindërit
  • MË E LEHTËPavarësisht se çfarë sistemi operativ po përdorni, Smart Switch e bën të lehtë lëvizjen e të dhënave dhe skedarëve tuaj të preferuar në tre hapa të thjeshtë

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli Samsung Tab A8 (X200N)
Ram
Memory 32 GB
Screen Size 10.5" ‎(1920 x 1200)
Color Silver
WIFI YES
Rear Webcam Resolution 5 MP
Product Dimensions ‎6.37 x 0.27 x 9.72 inches
Item Dimensions LxWxH ‎ 6.37 x 0.27 x 9.72 inches
Item Weight 0.5 kg
Operating System Android
Garancion Nga Prodhuesi
12 Muaj YES
Importuar nga:

Ngjyra

Veçoritë

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tablet Samsung Tab A8 (X200N) / 32GB/ Wi-Fi/ 10.5 inch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *