SKU: N/A Kategori: Brand:

TAS Logitech K270 wireless

29.99Share it:

K270 është një tastierë plotësisht me valë, plug-and-play që është gati për t’u lidhur me konfigurimin tuaj menjëherë, duke e bërë punën tuaj shumë më të lehtë.

I pajisur me një tastierë numerike dhe të gjithë çelësat specialë që ju nevojiten për detyrat tuaja, ai është një asistent i besueshëm dhe elastik në tryezën tuaj në shtëpi ose në punë.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “TAS Logitech K270 wireless”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *