SKU: N/A Kategori: Brand:

Tas logitech mk120 cored

24.99Share it:
THJESHTËSI E BESUESHMEKryerja e gjërave duhet të jetë e thjeshtë.  Kjo është ajo që e bën MK120 Combo përshtatjen e duhur. Një tastierë dhe maus me përmasa të plota ofrojnë një dizajn të njohur dhe të lehtë për t’u përdorur që funksionon menjëherë. Thjesht futeni këtë kombinim me kabllo përmes USB dhe shkoni.
TASTAJE ME MADHE TË PLOTË
Kjo tastierë me madhësi të plotë me bllok të integruar të numrave e bën futjen e të dhënave, llogaritjet dhe navigimin të lehtë.

Shiriti i lakuar i hapësirës së bashku me çelësat e lehtë për t’u lexuar ofrojnë një përvojë të rehatshme.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tas logitech mk120 cored”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *