SKU: AC002162 Kategori: , Brand:

Tastature Logitech MK295 Silent wireless Combo White

44.99Share it:
  • Teknologji inovative SilentTouch për të njëjtën ndjesi shtypjeje dhe klikimi me 90% më pak zhurmë (1)
  • Tastierë me 8 shkurtore të përshtatshme dhe numpad të plotë për futje efikase të të dhënave dhe navigim më të lehtë. Ju jep akses me një prekje për luajtje/pauzë, volum, heshtje dhe internet
  • Forma e konturuar, e lëvizshme me klikim dhe drejtim të qetë, preciz në shumicën e sipërfaqeve dhe teknologji SilentTouch për klikime të qeta
  • Lidhu në 3 sekonda (2) me një marrës të vogël që ofron një lidhje të fortë, të besueshme me valë 2,4 GHz dhe një distancë prej 10 metrash për një desktop të pastër dhe pa rrëmujë
  • E përputhshme me Windows ose Chrome OS dhe lidhet lehtësisht për thjeshtësi plug-and-play
  • Dizajni i mbrojtur nga derdhja (3), çelësa të qëndrueshëm dhe këmbë të forta të pjerrëta, të rregullueshme nga lartësia
  • Një tastierë 36-mujore dhe jetëgjatësi 18-mujore e baterisë së miut, plus çelsat e ndezjes/fikjes, do të thotë që ju mund të kaloni muaj pa mundimin e ndërrimit të baterive (4)
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Logitech
Color Off white
Connectivity technology Usb
Special features Wireless
Compatible devices Desktop computer
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tastature Logitech MK295 Silent wireless Combo White”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *