SKU: AC001666 Kategori: , Brand:

Tas microsoft kombi wireless desktop 2000

Disponueshmëria: S’ka stok

49.99


S’ka stok


Share it:
Rreth k?tij artikulli
Mb?shtetja e p?ll?mb?s me tekstur? me jast?k jep mb?shtetje t? rehatshme nd?rsa shkruani.
(AES) 128-Bit
P?rjetoni rehati t? p?rmasave t? plota me nj? lidhje t? besueshme me val?.
Tastier p?r paisje me baz? Windows:

Windows 10 / 8.1 / 8 / RT1 8.1 / RT 8 / Windows 7 dhe Windows Vista, P?r PC Macintosh: Mac OS X v10.7x-10.10

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tas microsoft kombi wireless desktop 2000”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *