SKU: AC002525 Kategori: Brand:

Tastier Steelseries APEX 3 TKL

69.99Share it:

Steelseries Apex 3 TKL është një tastierë lojrash kompakte, rezistente ndaj ujit. Sa herë keni prekur me dorë një gotë me ujë ose lëng gjatë një loje të tensionuar dhe të keni prishur në mënyrë të pakthyeshme tastierën? Me tastierën Apex 3 TKL, nuk ka frikë se kjo do të ndodhë – kësaj pajisjeje i është dhënë një vlerësim IP32, që do të thotë se komponentët e brendshëm janë të mbrojtur dhe derdhja e sasive të vogla të lëngut mbi të vetëm do ta lag, jo do ta shkatërrojë atë.

Një tjetër plus i madh për të gjithë e-sportistët profesionistë (dhe ata që e aspirojnë atë) është formati i tij. TKL do të thotë “Tenkeyless”, që do të thotë se nuk ka pjesën numerike të tastierës me të cilën jemi mësuar në anën e djathtë. Sidoqoftë, shumica e lojërave nuk i përdorin në asnjë mënyrë këta çelësa dhe hapësira shtesë krijon më shumë hapësirë ​​për miun dhe bllokun.

Apex 3 TKL është një tastierë jashtëzakonisht e qetë. Çelësat janë të veshur me një membranë gome të cilësisë së lartë dhe prodhuesi pret që ata të përballojnë deri në 20 milionë shtypje. Një avantazh tjetër i membranës së gomës është zëri, d.m.th. mungesa e tij.

Si çdo tastierë e duhur e lojërave, ajo është e zbukuruar me ndriçim RGB të ndarë në tetë zona, të cilat mund t’i rregulloni duke përdorur aplikacionin Steelseries Engine ose kombinimet e integruara të tasteve. Aplikacioni është padyshim një zgjedhje më e mirë, pasi ju lejon të përshtatni këtë pajisje me pjesën tjetër të konfigurimit.

Nga butonat multimedialë, ka një rrotë për rregullimin e shpejtë të volumit dhe një buton për kontrollin e riprodhimit – luajtjen, ndalimin dhe përshpejtimin e përmbajtjes.

Në pjesën e poshtme të tastierës ka tre kanale nëpër të cilat mund të kalohet kablloja e saj, të cilat mundësojnë një rregullim më harmonik të hapësirës.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tastier Steelseries APEX 3 TKL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *