SKU: AC002673 Kategori: Brand:

Tastatur dhe Maus ESPERANZA TACOMA EK136

19.99Share it:

Kompleti i tastierës + miut ESPERANZA TACOMA EK136 2.4 GHZ USB

Tastierë e rehatshme, e këndshme në prekje, tastierë wireless e gjeneratës së fundit me maus. Pamja elegante e tastierës dhe forma moderne e mausit e bëjnë atë një përshtatje të përsosur në tavolinë me aksesorë të tjerë.

Kompleti i tastierës + miut ESPERANZA TACOMA EK136 2.4 GHZ USB

Ai ka 12 çelësa funksionesh multimediale (hapja e luajtësit të mediave, ulja e volumit, rritja e volumit, heshtja, ndalimi, pjesa e mëparshme, pjesa tjetër, ndalimi/rifillimi, shfletuesi i uebit, emaili, Kompjuteri im, të preferuarat) dhe 4 çelësa shtesë multimedialë (ulja e volumit, ngritja e volumit, heshtja, hapja e luajtësit të mediave).

MIU

  • Sensori optik me cilësi të lartë 800/1000/1600 DPI
  • 6 butona
  • Rrota lëvizëse e qetë
  • Fuqia 2 x bateri AAA (nuk përfshihen)
TASTAJE

  • Përmasat: 417 x 134 x 22 [mm]
  • Fuqia: 2 x bateri AAA (nuk përfshihen)

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tastatur dhe Maus ESPERANZA TACOMA EK136”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *