SKU: 616320538835 Kategori: , Brand:

Tastaturë dhe Maus White Shark GMK-1801 APACHE – Combo

26.99Share it:

Butona: 104

Presioni kyç: 55g ± 7g

Jetëgjatësia e goditjes së tastit: 10000000

Ngjyra: E zezë

Drita e prapme: Efekti i ylberit

Materiali: Çelësa plastikë, strehë metalike

Gjatësia e kabllit: 150cm

MOUSI: Lloji i miut: 6D – 6 butona

Chipset: Sunplus 704

Lloji i sensorit: Optik

Rezolucioni 800/ 1600/ 2400/ 3200 DPI

Jetëgjatësia: Mbi 5 milionë klikime

Ndriçimi: E kuqe, Blu, Rozë, Vjollcë

Ngjyra: E zezë; Finish: Veshje gome

Gjatësia e kabllit: 1,5 m

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tastaturë dhe Maus White Shark GMK-1801 APACHE – Combo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *