SKU: AC002451 & AC002312 Kategori: , Brand:

Tastature dhe maus Wireless MK270 COMBO

49.99Share it:
  • Kombinimi i tastierës dhe miut Logitech MK270 Wireless Keyboard and Mouse Combo përfshin një tastierë me madhësi të plotë dhe një maus preciz në mënyrë që të mund të punoni rehat larg kompjuterit tuaj
  • MK270 përfshin një marrës me prizë dhe harresë që e ruan me zgjuarsi brenda mausit për t’u ruajtur. Kërkesat e sistemit: Windows vista, Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10
  • MK270 përfshin një marrës Logitech Nano. Mund ta përdorni menjëherë tastierën pa instaluar softuer shtesë. Sinjali 2,4 GHz siguron një lidhje të fortë, kështu që nuk do të pësoni kurrë braktisje
  • KETAJE TE PROGRAMUESHME PËR TË RRITUR PRODUKTIVITETIN Hyni automatikisht në aplikacionet e përdorura shpesh duke i programuar ato në 8 çelësat kryesorë të disponueshëm
  • SHËNIM: USB Nano ruhet në kapakun e kutisë. 

 

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Logitech
Color Black
Connectivity Technology Wireless
Special Feature Wireless
Compatible Devices Personal Computer
Importuar nga:

Ngjyra

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tastature dhe maus Wireless MK270 COMBO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *