SKU: AC002989 Kategori: ,

Tastaturë Gaming with Colorful Light K109

31.99Share it:

Tastiera mekanike K109 ka një dizajn portativ me 38 çelësa, kështu që mund ta mbani kudo në çdo kohë, e shkëlqyeshme për kontrollin me një dorë. Kontrollet e dedikuara multimediale me akses të lehtë, është i përshtatshëm dhe i lehtë për të kaluar ndërmjet lojërave.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand LexonElec
Compatible devices Laptop, PC
Connectivity technology USB
Keyboard description Mechanical
Special feature Ergonomic, Backlit
Colour K109 / Blue Switch
Operating system IOS
Number of keys 38
Style Modern
Item dimensions L x W x H 17.3 x 23.2 x 3.5 centimetres

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tastaturë Gaming with Colorful Light K109”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *