SKU: AC003000 Kategori: , Brand:

Tastaturë GK400F (HP Metal Colorful)

39.99Share it:
  • Dizajn elegant me panel metalik të integruar, rezistent ndaj ndryshkut dhe gërvishtjeve.
  • Çelësa mekanikë me jetëgjatësi prej 50 milionë klikimesh, të qëndrueshme me ndjesi prekëse.
  • Modaliteti inteligjent i gjumit: funksioni i dritës së prapme fiket kur kompjuteri shkon në gjumë.
  • Tastierë me ndriçim të pasëm me efekte ylberi ose ndriçimi me një ngjyrë.
  • Sistemi operativ: WIN XP, WIN7, WIN8, WIN10, MAC OS.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand HP
Compatible devices Laptop
Product Dimensions ‎12.5 x 43.5 x 3.5 cm
Connectivity technology Wired
Keyboard description Gaming
Special features Backlit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tastaturë GK400F (HP Metal Colorful)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *