SKU: AC002030 Kategori: Brand:

Tastature Logitech MK235 wireless Desktop Combo

34.99Share it:

Tastierë me përmasa të plota: Të gjithë çelësat që ju nevojiten, me një paraqitje të tastierës me madhësi të plotë, tastierë me numra dhe 15 çelësa shkurtore; tastet e lëmuara dhe të lakuar krijojnë një përvojë të rehatshme dhe të njohur shkrimi.
Maus ambidextrous: Mausi optik kompakt, portativ është i rehatshëm si për përdoruesit e majtë ashtu edhe për ata të djathtë, dhe mund të merret kudo ku ju çon puna juaj.
Plug and Play: Marrësi USB i përfshirë siguron një lidhje të besueshme me valë deri në 33 ft larg (3); nuk ka nevojë për çiftim ose instalim softuerësh për të përdorur këtë kombinim të tastierës dhe miut optik
Bateria e zgjatur: Thojini lamtumirë mundimit të karikimit dhe ndërrimit të baterive dhe përfitoni deri në 3 vjet jetëgjatësi baterie për tastierën dhe 1 vit për miun (1) me MK235
Qëndrueshmëria: Tastiera e kombinimit të tastierës me valë dhe mausit Logitech MK235 përmban një dizajn të papërshkueshëm nga derdhja (2), trajtim kundër zbehjes dhe këmbë të qëndrueshme me anim.
Çdo vendndodhje, çdo rast: Ky kombinim është një partner i besueshëm dhe i qëndrueshëm për tavolinën tuaj në shtëpi ose në punë
Përmirëso në Logitech MK540 Combo: Për rehati më të madhe provoni kombinimin e tastierës pa tel dhe të miut MK540, me çelësa të mbyllur, një mbështetëse pëllëmbë, një maus me madhësi të plotë me doreza të buta gome dhe shkurtore të personalizueshme

 

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Logitech
Color Grey
connectivity technology wireless
Special features Includes mouse, standard size keyboard
Compatible devices Desktop computer
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tastature Logitech MK235 wireless Desktop Combo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *