SKU: AC002934 Kategori: , ,

Tastaturë & maus për WIRELES COMBO KB06

19.99Share it:

Tastiera e tastierës është e qetë dhe e lehtë me një klikim të lehtë. Kontrolli i shpejtë mund të arrihet nëpërmjet funksionimit të tastit të shkurtores multimediale.

Karakteristikat:

  • 2.4G: Lidhje me valë 2.4G me dy të drejtuara nga një marrës, prizë dhe luaj, montim automatik me makinë.
  • Tasti: Tasti i shkurtores i rehatshëm dhe multimedial, kërcim i mirë me reagime të mira plus ndjesi të mirë të dorës me font të qartë.
  • Ergonomik: Maus i dizajnuar në mënyrë ergonomike, i lehtë për t’u zotëruar, katër DPI të rregullueshme me llambë ekrani me bateri të ulët.
  • Multi-Connection: Funksionon në desktop, laptop dhe TV Box, i pajtueshëm me tre sisteme operative, për WINDOWS, android dhe për MAC.
  • I përshtatshëm: Përgjumje inteligjente me zgjimin e prekjes, kurseni energji. Me tapet kundër rrëshqitjes, i përshtatshëm për skenarë shtëpie, zyre dhe lojërash.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Model K-06
Material ABS
Operating Distance 10M
Frequency 2402MHz-2485MHz
Number of keys 101keys
Working Current 1.5mA
Working Voltage 3V
DPI 600/800/1000/1200
System for Windows 7/8/10/VISTA
Keyboard Battery 2 * AAA battery(not included)
Mouse Battery 1 * AAA battery(not included)
Color Black
Main Item Size Approx. 38.8cm * 11.3cm * 0.8cm / 15.3in * 4.4in * 0.3in
Product Weight Approx. 324.3g / 11.43oz
Package Size Approx. 45.7cm * 11.8cm * 3.3cm / 18in * 4.6in * 1.3in
Packing Weight Approx. 477g / 16.82oz

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tastaturë & maus për WIRELES COMBO KB06”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *