SKU: AC003155 Kategori: , Brand:

Tastaturë MS ELITE C330 gaming

24.99Share it:

Tastiera e lojrave MS ELITE C330 është një aleat i shkëlqyeshëm për të pushtuar botët virtuale. Ai mundëson saktësi dhe shpejtësi gjatë lojës, dhe drita e prapme në tre ngjyra rrit atraktivitetin e këndit tuaj të lojërave. MS ELITE C330, me tela, USB, çelësa shtesë multimedial, Ngjyra e zezë, Drita e pasme e tjera, faqosje amerikane

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Technology wired
Interface USB
Color Black
Additional keys multimedia
The rest Backlighting
Cable length
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tastaturë MS ELITE C330 gaming”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *