SKU: AC003179 Kategori: , Brand:

Tastaturë MS ELITE C720

49.99Share it:

Tastiera mekanike MS ELITE C720 me çelsat OUTEMU Brown ofron një përvojë të shkëlqyer lojrash. Është bërë nga materiale të qëndrueshme dhe vjen me çelësa multimedial. Çelësat cilësorë mundësojnë saktësi dhe shpejtësi gjatë lojës, dhe ndriçimi RGB o me deri në 24 variante ndriçimi rrit atraktivitetin e hapësirës suaj. Tastiera vjen në të zezë me një dizajn të thjeshtë dhe do të përshtatet lehtësisht në çdo kënd të lojrave.

Tastierë lojrash MS ELITE C720, me sensor mekanik, çelësa multimedial, gjatësi kabllo 1.6m, ndriçim RGB me 24 variante të ndryshme, dimensionet: 447.53*136.58*36.36mm

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Technology wired
Interface USB
Color Black
Additional keys multimedia
The rest Backlighting, RGB lighting, Software, US layout
Cable length (m) 1.6
Switch Brown
Mechanical manufacturer. switches Outema

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tastaturë MS ELITE C720”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *