SKU: AC002996 Kategori: , Brand:

Tastaturë për PC 859 Gaming with Colorful Light AULA

19.99Share it:
  • Tastierë lojrash AULA SI-859 me ndriçim të pasëm me dritë të pasme të rregullueshme Vjollcë e kuqe blu USB me tel tastierë kompjuteri me ndriçim KUTI E HAPUR
  • dizajn i ritmit, pamje e bukur e nivelit të lartë Tastierë shumë e hollë, reagim i ndjeshëm ndaj tasteve dhe ndriçim i shkëlqyeshëm me LED
  • rd, reagimi i ndjeshëm ndaj çelësave dhe doreza e shkëlqyer drita e prapme LED tregon temperamentin elegant dhe funksionin e humanizimit Dizajn humanizimi, një seri çelësash funksioni multimedialMe ndriçim të pasmë LED, më shumë
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Aula
Compatible Devices Laptop
Connectivity Technology Wired
Special Feature Basic
Colour Black

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tastaturë për PC 859 Gaming with Colorful Light AULA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *