SKU: AC003118 Kategori: , Brand:

Tastaturë Steelseries Apex 3 TKL

99.99Share it:

Tastierë e qetë dhe pa çelës rezistente ndaj ujit me ndriçim RGB

  • Çelësat e lojrave të qeta me pëshpëritje zgjasin për mbi 20 milionë shtypje të tasteve
  • Ndriçimi RGB i personalizueshëm me 8 zona reagon ndaj lojërave dhe Discord
  • Kontrolle të dedikuara multimediale për rregullimin e lehtë të volumit dhe medias
  • IP32 rezistent ndaj ujit për mbrojtje nga derdhjet
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Top Material High Quality Polymer Frame
N-Key Roll Over 24 Keys
Anti-ghosting Gaming Grade
Illumination 8-Zone RGB Illumination
Weight 639 g / 1.41 lbs
Height 40 mm / 1.57 in
Width 364 mm / 14.3 in
Depth 150 mm / 5.9 in

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tastaturë Steelseries Apex 3 TKL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *