SKU: AC002610 Kategori: Brand:

Tastature Trust Keyboard Gaming Thaz, GXT 1863, Mechanical

39.99Share it:
  • Kjo tastierë mekanike e paraqitjes në Mbretërinë e Bashkuar përmban çelësa mekanikë të kuq që ofrojnë një ndjesi lineare dhe kohë të shpejtë reagimi, ideale për lojëra
  • Çelësat mund të mbajnë deri në 50 milionë goditje të tasteve
  • Rrotullimi i tastit N kundër fantazmës parandalon regjistrimin e goditjeve të tastit
  • Modaliteti i lojës çaktivizon butonin Windows për t’ju mbajtur në lojë
  • Tastiera juaj, identiteti juaj; 14 mënyra ngjyrash me ndriçim të rregullueshëm
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Trust Gaming
Compatible devices PS4, Laptop, Spielkonsole, PC, Mac
Connectivity technology Wired
Dimensionet e produktit 13,6 x 43,7 x 3,5 cm
Keyboard description Gaming
Recommended uses for product Gaming
Special feature Mechanische Outemu rote Schalter, Anti-Ghosting
Colour Black
Number of keys 104
Weight 711 gr
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tastature Trust Keyboard Gaming Thaz, GXT 1863, Mechanical”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *