SKU: AC002384 Kategori: Brand:

Tavolinë Trust Gaming desk Dominus GXT 711

239.99Share it:
  • Tavolinë e dedikuar për lojëra – Lëreni kompjuterin tuaj dhe pajisjet periferike të jenë në qendër të vëmendjes me Trust GXT 711 Dominus Gaming Desk. Ulur në këtë tavolinë, do të keni një sipërfaqe të performancës maksimale me veçori që do t’i vlerësojnë të gjithë lojtarët e kompjuterave
  • DIZAJNIM I SIPËRFAQËS SË MADHE – Tavolina e kompjuterit 116 cm përshtatet lehtësisht me dy monitorë 27 inç, në mënyrë që të mund të luani në ekran të plotë dhe të kërkoni strategjitë e lojërave ose të mbani një sy në bisedat tuaja në ekranin tjetër. Sipërfaqja ka një shtresë të sipërme PU të nivelit të lartë dhe është me teksturë të imët për kontroll të optimizuar të miut
  • KOMFORT DHE STABILITET – Korniza prej çeliku me tavolinë MDF 18 mm me cilësi të lartë vjen me këmbë të rregullueshme në lartësi për ulëse perfekte ergonomike përpara kompjuterit tuaj. Falë pjesës së përparme të rrumbullakosur, ju mund t’i vendosni me lehtësi kyçet dhe parakrahët në tavolinë
  • TIPARE SHTESË – Tabela e lojërave Dominus përfshin veçori shtesë për komoditet të shtuar gjatë lojës, si kufje opsionale dhe mbajtëse filxhani dhe një sistem menaxhimi kabllor, për të mbajtur tavolinën tuaj të organizuar. Mund ta personalizoni tavolinën me ngjitëset e përfshira në camo dhe të kuqe.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tavolinë Trust Gaming desk Dominus GXT 711”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *