SKU: N/A Kategori: , Brand:

Tenda Switch SG108 8-port 10/100/1000

Disponueshmëria: S’ka stok

55.38


S’ka stok


Share it:

Rreth këtij artikulli:

Plug and Play – konfigurim i lehtë pa kërkuar konfigurim ose softuer
Mini dhe modë: 140 x 90 x 24 mm (L x P x H), mund të jetë gjithashtu një zbukurim shtëpie
Ndarëse Ethernet: Lidhja me ruterin ose modemin tuaj për lidhje shtesë me tela (laptop, konsol lojërash, printer, etj.)
Shpejtësia GIGABIT: Ofron 8 porte adaptive 10/100/1000 Mbps, të gjitha portat e shpejtësisë së telit përpara, deri në 1000 megabit për sekondë
Njohja inteligjente: portet mund të identifikojnë automatikisht vijën paralele dhe vijën e kryqëzuar pa konfigurim përkatës

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: