SKU: M001049 Kategori: Brand:

TFT 54,68cm/21,5”””” (1920×1080) Dell E2221HN 16:9 5ms HDMI VGA VESA Full HD

134.99Share it:

Maksimizoni hapësirën tuaj të punës: Një profil i hollë1 dhe menaxhimi i përmirësuar i kabllove krijojnë një gjurmë më të vogël, duke iu dhuruar një tavoline të pastër dhe të parregullt.

Pamje të përmirësuara: Rezolucioni Full HD është ideal për detyrat e përditshme, ndërsa ComfortView2 është gati për periudha të gjata shikimi. Redukton emetimet e dëmshme të dritës blu.3

Lidhje të gjithanshme: Monitorët tanë të Serisë E akomodojnë sisteme të vjetra dhe jo të vjetra me opsione të përshtatshme lidhjeje si portat VGA dhe HDMI. Hapësira juaj e punës do të përshtatet plotësisht sipas nevojave tuaja.

Përshtatet me nevojat tuaja: Bëjeni vendin tuaj të punës me montime dhe mbështetëse të pajtueshme me VESA.


                
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli     ‎ E2221HN
Screen Size 21.5 Inches
Display Resolution Maximum 1920 x 1080 Pixels
Brand Dell
Special Feature 3H Surface Hardness, Anti-glare
Refresh Rate 75 Hz
HD type Full HD
Item Weight 3 KG
Item Dimensions LxWxH 6.7 x 15.6 x 20.2 inches
Ports HDMI, VGA
Color Black
Garancion Nga prodhuesi
12 MUAJ
Modeli

E2221HN

Ngjyra

Veçoritë

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “TFT 54,68cm/21,5”””” (1920×1080) Dell E2221HN 16:9 5ms HDMI VGA VESA Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *