SKU: M001070 Kategori: Brand:

SAMSUNG Cuvered C27FG73 144Hz 1ms Ful HD

425.25Share it:

Monitor i lakuar i lojrave 27″ me kohë përgjigjeje super të shpejtë dhe ngjyra të gjalla.

  • Monitori i parë i lakuar i lojërave në botë me një kohë përgjigjeje super të shpejtë prej 1 ms (MPRT)
  • Lojë e qetë pa të meta me shpejtësi të rifreskimit 144 Hz
  • Ngjyra më realiste me teknologjinë Quantum dot
  • E zeza më e errët dhe raporti më i mirë në klasë 3000:1
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli     ‎ C27FG73
Screen Size 27 Inches
Display Resolution Maximum 1920x1080 Pixels
Brand SAMSUNG
Special Feature Curved
Refresh Rate 144 Hz
HD type Full HD
Item Weight 5.29 KG
Item Dimensions LxWxH 24.46 x 11.05 x 21.3 inches
Ports HDMI
Color Black
Garancion Nga prodhuesi
12 MUAJ
Modeli

C27FG73

Ngjyra

Veçoritë

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SAMSUNG Cuvered C27FG73 144Hz 1ms Ful HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *