SKU: M001318 Kategori: Brand:

Monitor LG 29WP500-B 29 inch Black UWFHD

227.99Share it:
  • Menaxhoni me lehtësi tekstet shkollore, leksionet, bisedat dhe kërkimet në një pamje të vetme dhe kthejeni ekranin e gjerë në klasën tuaj të preferuar në internet.
  • Ju mundëson të punoni me raporte në një shikim me fletë të dhënash dhe rrëshqitje krah për krah pa përsëritur Alt-tab.
  • HDR technology is now applied to various content. This monitor is compatible with industry standard HDR10 high dynamic range, based on the sRGB 99% color gamut, supporting specific levels of color and brightness that enables viewers to enjoy the dramatic colors of the content.
  • Monitori IPS LG shfaq saktësi të patëmetë të ngjyrave. Me një kënd të gjerë shikimi, ekrani IPS krenohet me mbulimin 99% të spektrit të ngjyrave sRGB.
  • Mund ta personalizoni hapësirën e punës duke ndarë ekranin ose duke rregulluar opsionet bazë të monitorit me vetëm disa klikime të miut.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli     ‎ 29WP500-B
Screen Size 29 Inches
Display Resolution Maximum 2560 x 1080
Brand LG
HD type Quad HD
Panel type IPS
Item Weight 5.9 KG
Item Dimensions LxWxH 80 x 45 x 15 cm
Color Black
Garancion Nga prodhuesi
12 MUAJ
Modeli

29WP500-B

Ngjyra

Veçoritë

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor LG 29WP500-B 29 inch Black UWFHD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *