SKU: M001401 Kategori: , Brand:

Monitor TFT HP E243i / 24 inch Full HD

89.99Share it:
  • Monitor HP EliteDisplay E243i 24 inç LED
  • Thyeni kufijtë
  • Punoni rehat
  • Përjetoni lidhjen e thjeshtë dhe të përshtatshme
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand ‎ HP
Screen Size 24 Inches
Display Resolution Maximum 1920 x 1080 Pixels
Brand HP
Special Feature LED backlights, Anti-glare, Anti-static, Language selection, On-screen controls
Refresh Rate 60 Hz
Product Dimensions ‎ ‎ 2.3 x 28.72 x 17.04 inches
Item Dimensions LxWxH 2.3 x 28.72 x 17.04 inches

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor TFT HP E243i / 24 inch Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *