SKU: AC001451 Kategori: ,

Toner C4092A/CAAN

Disponueshmëria: S’ka stok

14.99


S’ka stok


Share it:

Ky  toner  është krijuar për të punuar në mënyrë të përsosur me printerët LaserJet HP. Prodhimi i printimit grafike me detaje të larta me skaje të panjolla dhe më të sakta, grimcat më të imta të tonerit ofrojnë edhe më shumë mbulim.

Ky toner është i pajisur me Jet Intelligence për të ofruar rezultate me cilësi profesionale dhe është akorduar saktësisht që të përputhet me performancën e fuqishme të printerit tuaj HP ose printerëve me shumë funksione (MFP).

Kompatibil me:

  • HP LaserJet 1100
  • HP LaserJet 1100a
  • HP LaserJet 1100a AiO
  • HP LaserJet 1100A SE
  • HP LaserJet 1100axi AiO
  • HP LaserJet 1100se AiO
  • HP LaserJet 1100xi
  • HP LaserJet 3200
  • HP LaserJet 3200m
  • HP LaserJet 3200se
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Page Yield 2,500 Pages
Color Black
Print Technology Laser
OEM Part C4092A
Remarks/ Condition New in Box

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Toner C4092A/CAAN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *