SKU: AC002619 Kategori: Brand:

TP-Link Antenna AC1300 USB WiFi Adapter, Dual band

29.99Share it:
  • AC1300 Rrufeja me shpejtësi të shpejtë — AC1300 (867 Mbps në brezin 5 GHz ose 400 Mbps në brezin 2,4 GHz) Wi-Fi me dy breza për të siguruar që të gjitha pajisjet tuaja të funksionojnë me shpejtësi të plotë
  • Teknologjia MU-MIMO — Përmirëson xhiron dhe efikasitetin e të gjithë rrjetit me teknologjinë MU-MIMO
  • Wireless me dy bandë — Brezat 2,4 GHz dhe 5 GHz ofrojnë lidhje fleksibël, duke u dhënë pajisjeve tuaja akses në ruterin më të fundit Wi-Fi me dy breza për shpejtësi më të shpejtë dhe diapazon të zgjeruar
  • Antenat me fitim të lartë — Antenat e jashtme të avancuara me fitim të lartë përmirësojnë shumë fuqinë e sinjalit të marrjes dhe transmetimit të përshtatësit USB
  • Mbështet sistemet operative më të fundit — plotësisht i pajtueshëm me Windows 11/10/8.1/8/7/XP dhe macOS
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “TP-Link Antenna AC1300 USB WiFi Adapter, Dual band”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *