SKU: AC003185 Kategori: , Brand:

TP-Link Archer C20 AC750 Wireless Dual Band Router

39.99Share it:
  • Përmirësoni Wi-Fi tuaj për të lidhur pajisjet më të reja AC
  • Ofron Wi-Fi të besueshëm AC750 mbi brezat e dyfishtë 2,4 GHz (300 Mbps) dhe 5 GHz (433 Mbps)*
  • Mbulim i fortë dhe lidhje me tre antena me cilësi të lartë
  • Konfiguro dhe menaxho me lehtësi Wi-Fi duke përdorur aplikacionin intuitiv Tether
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “TP-Link Archer C20 AC750 Wireless Dual Band Router”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *