SKU: AC001839 Kategori: Brand:

Kamerë TP-Link Camera Tapo C200 Home Security Wi-Fi

49.99Shiko PDF
Share it:
  • Rezolucioni i lartë: Regjistroni çdo detaj në rezolucion të pastër kristal 1080p
  • Shikim i zgjatur i natës: Edhe gjatë natës, kamera ka një rreze deri në 9 metra.
  • Rrotullim dhe pjerrësi e lehtë: 360° horizontale dhe 114° varg vertikal
  • Ruajtja e sigurt e videove lokale: Mbështet kartat Micro SD (deri në 128 GB) dhe ruan videot tuaja në nivel lokal në disk (karta Micro SD nuk përfshihet)
  • Audio me dy drejtime: Komunikoni nëpërmjet mikrofonit dhe altoparlantit të integruar
  • Përmbajtja e kutisë: Kamera e sigurisë Tapo WiFi, aksesorë montimi (pllakë montimi, material montimi), furnizimi me energji elektrike, udhëzime për instalim të shpejtë (gjuha angleze nuk garantohet)
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand   TP-Link  
Model Name Tapo C200 Home Security Wi-Fi
Connectivity Technology Wireless
Special Feature Night vision
Recommended Uses For Product
Power Source Corded Electric
Connectivity Protocol Wi-Fi
Product Dimensions ‎ 86.6 x 85 x 117.7 mms
Resolution 1080p Full HD
Weight 118g
Importuar nga:

Ngjyra

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kamerë TP-Link Camera Tapo C200 Home Security Wi-Fi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *