SKU: AC003186 Kategori: Brand:

TP-Link Gigabit Router AC1200 MU-MIMO, 2.4GHz: Up to 300Mbps, 5GHz:

49.99Share it:
  • Shijoni lojëra të qetë në internet dhe transmetim video me Wi-Fi me bandë të dyfishtë 1200 Mbps*
  • Tre antena të jashtme zgjerojnë shumë mbulimin me valë*
  • Teknologjia Beamforming ofron lidhje me valë shumë efikase (mbështetur nga versioni 2.0 dhe më lart)
  • Lidhje me tela Lightning-Fast duke përdorur katër porte Gigabit Ethernet
  • Një portë USB për të mbështetur ruajtjen dhe ndarjen e skedarëve
  • Konfigurim dhe menaxhim i lehtë me aplikacionin Tether
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “TP-Link Gigabit Router AC1200 MU-MIMO, 2.4GHz: Up to 300Mbps, 5GHz:”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *