SKU: N/A Kategori: , Brand:

TP-Link Powerline Ethernet Adapter 350Mbps TL-WPA4220TKIT

Disponueshmëria: S’ka stok

150.12


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

TL-WPA4220KIT
Zgjerues i rrezes Wi-Fi 300 Mbps, AV600 Powerline Edition

Zgjerimi Super Range me një prekje – Butoni i klonimit të Wi-Fi thjeshton konfigurimin tuaj të Wi-Fi dhe ndihmon në ndërtimin e një rrjeti të unifikuar të shtëpisë pa probleme
Në përputhje me standardin HomePlug AV
Zgjeroni lidhjet me valë 300 Mbps në zonat më parë të vështira për t’u arritur të shtëpisë dhe zyrës tuaj*

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: