SKU: N/A Kategori: , Brand:

TP-Link Switch Desktop 5-port 10/100M/1000M TL-SG105

Disponueshmëria: S’ka stok

51.99


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Ndërprerës Desktopi 5-Port 10/100/1000Mbps

5× 10/100/1000 Mbps portet e negociatave automatike RJ45 që mbështesin Auto-MDI/MDIX
Plug dhe luaj, nuk ka nevojë për konfigurim
Mbështet funksionet 802.1p/DSCP QoS dhe IGMP Snooping
Shtresë metalike e qëndrueshme, opsione për montim në desktop/mur dhe një dizajn pa ventilator
Kontrolli i rrjedhës IEEE 802.3x siguron transferim të besueshëm të të dhënave
Teknologjia Green Ethernet redukton konsumin e energjisë

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: