SKU: N/A Kategori: , Brand:

TP-Link Switch Desktop 8-port 10/100M/1000M TL-SG108

Disponueshmëria: S’ka stok

61.86


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

  • Switch Desktop me 8 porta 10/100/1000 Mbps
  • 8 porte 10/100/1000 Mbps me negocim automatik RJ45 që mbështesin Auto-MDI/MDIX
  • Teknologjia Green Ethernet kursen energjinë deri në 82%
  • Kontrolli i rrjedhës IEEE 802.3x siguron transferim të besueshëm të të dhënave
  • Strehimi prej çeliku, dizajn desktopi ose montimi në mur
  • Mbështet funksionin 802.1p/DSCP QoS dhe IGMP Snooping
  • Plug dhe luaj, nuk ka nevojë për konfigurim
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: