SKU: N/A Kategori: , Brand:

TP-Link Switch Desktop 8-port 10/100M/1000M TL-SG108E

Disponueshmëria: S’ka stok

68.50


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI: 

Ndërprerës inteligjent i lehtë me 8 porta Gigabit

8 porte RJ45 10/100/1000 Mbps
Fut dhe luaj, pa kërkuar konfigurim
Shtresë metalike e qëndrueshme me cilësi superiore dhe pamje profesionale
Menaxhim inteligjent përmes një ndërfaqeje përdoruesi në internet dhe programit të shkarkueshëm
Teknologjia e gjelbër redukton konsumin e energjisë

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: