SKU: N/A Kategori: , Brand:

TP-Link Switch Gigabit 16-port 10/100/1000M TL-SG1016

Disponueshmëria: S’ka stok

119.41


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Ndërprerësi i montimit me 16 porta Gigabit
16 porte RJ45 10/100/1000 Mbps
Teknologjia inovative me efikasitet të energjisë kursen konsumin e energjisë
Mbështet vetë-mësimin e adresës MAC dhe MDI/MDIX automatike
Kasë çeliku standarde 19 inç e montuar në raft

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: