SKU: N/A Kategori: , Brand:

TP-Link Switch Gigabit 16-port 10/100/1000M TL-SG1016DE

Disponueshmëria: S’ka stok

123.27


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI: 

Ndërprerësi Desktop/Rackmount me 16 porta Gigabit

16 porte 10/100/1000 Mbps
Teknologjia inovative me efikasitet të energjisë kursen konsumin e energjisë
Mbështet vetë-mësimin e adresave MAC, Auto MDI/MDIX dhe negocimin automatik
Dizajni Plug & Play

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: