SKU: N/A Kategori: , Brand:

TP-Link Switch Gigabit 8-port 10/100/1000M TL-SG1008D

Disponueshmëria: S’ka stok

58.32


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Ndërprerësi i desktopit me 8 porta Gigabit

8 porte Gigabit Auto-Negotiation RJ45, Mbështet Auto MDI / MDIX
Teknologjia Green Ethernet kursen konsumin e energjisë
Kontrolli i rrjedhës IEEE 802.3x siguron transferim të besueshëm të të dhënave
Kuti plastike, dizajn desktopi ose montimi në mur
Fut dhe luaj, nuk kërkohet konfigurim

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: