SKU: AC001505 Kategori: , Brand:

TP-Link Switch mini Desktop 5-port 10/100M TL-SF1005D

14.99Shiko PDF
Share it:

PERSHKRIMI:

Ndërprerës Desktopi me 5 porta 10/100 Mbps

5 porte RJ45 me negocim automatik 10/100 Mbps, Mbështet Auto MDI / MDIX
Teknologjia Green Ethernet kursen energjinë deri në 68%
Kontrolli i rrjedhës IEEE 802.3x siguron transferim të besueshëm të të dhënave
Kuti plastike, dizajn desktop
Fut dhe luaj, nuk kërkohet konfigurim

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: