SKU: AC001506 Kategori: , Brand:

Switch Router TP-Link Gigabit 5-port 10/100/1000M TL-SG1005D

19.99Shiko PDF
Share it:
  • 5 porta Gigabit Auto-Negotiation RJ45, Mbështet Auto MDI / MDIX
  • Teknologjia Green Ethernet kursen konsumin e energjisë
  • Kontrolli i rrjedhës IEEE 802.3x siguron transferim të besueshëm të të dhënave
  • Kuti plastike, dizajn desktopi ose montimi në mur
  • Fut dhe luaj, nuk kërkohet konfigurim
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: