SKU: AC001512 Kategori: Brand:

TP-Link T2U AC600 Wireless Dual Band USB Adapter

24.99Share it:
  • Shpejtësia e lartë WiFi: AC600 (200 Mbps në brezin 2,4 GHz dhe 433 Mbps në brezin 5 GHz) shpejtësi pa tel me gjeneratën e ardhshme Wi-Fi – 802.11ac
  • Dual-band Wireless: Lidhje të zgjedhura me dy breza për transmetim dhe lojëra video HD pa vonesa
  • Mini Design: Një mënyrë e vogël për të marrë lidhje të shpejta Wi-Fi të gjeneratës së ardhshme
  • Sistemi operativ: Windows dhe Mac OS
  • Siguria e avancuar: Mbështet standardet e enkriptimit 64/128-bit WEP, WPA/WPA2 dhe WPA-PSK/WPA2-PSK
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Ngjyra

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “TP-Link T2U AC600 Wireless Dual Band USB Adapter”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *