SKU: AC001518 Kategori: Brand:

Kamerë TP-Link Tapo C100 Home Security Wi-Fi Camera

44.99Share it:
  • Video me definicion të lartë – Regjistron çdo imazh në definicion të qartë 1080p
  • Vizioni i avancuar i natës – Ofron një distancë vizuale deri në 30 ft
  • Zbulimi i lëvizjes dhe njoftimet – Ju njofton kur kamera zbulon lëvizje
  • Alarmi i zërit dhe i dritës – Nxit efektet e dritës dhe zërit për të trembur vizitorët e padëshiruar
  • Audio me dy drejtime – Mundëson komunikimin përmes një mikrofoni dhe altoparlanti të integruar
  • Ruajtja e sigurt – Ruan lokalisht deri në 128 GB në një kartë microSD, e barabartë me 384 orë (16 ditë) filmim (bazuar në kushtet e laboratorit)
  • Konfigurimi dhe Menaxhimi i Lehtë – Menaxho gjithçka me aplikacionin Tapo
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand TP-Link
Model Name Tapo C100
Connectivity Technology Wireless
Special Feature Night Vision
Compatible Devices
Recommended Uses For Product Home Security
Power Source Corded Electric
Connectivity Protocol Wi-Fi
Product Dimensions ‎ 5.71 x 6.89 x 2.52 inches
Resolution 1080p Full HD
Weight 200 Grams
Importuar nga:

Ngjyra

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kamerë TP-Link Tapo C100 Home Security Wi-Fi Camera”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *